top of page
firat-yenen-tasarim-cam-balkon-konsept-cizim-alcaart-lk-web.webP

Cam Balkon
Winsa İzmir

Winsa Cam Balkon

Winsa katlanır cam balkon, iyi yalıtım sağlaması, az bakım gerektirmesi, uzun ömürlü olması, uygun tasarımı ve yüksek mukavemete sahip destek elemanları ile dikkat çekiyor. İzmir'de sizler için en uygun cam balkon çözümü olarak Winsa'yı tercih edebilirsiniz. Bu katlanır cam balkon sistemleri, üstün kaliteli malzemelerle üretilir ve güçlü yapıları sayesinde uzun ömürlüdür. Ayrıca, dışarıdaki gürültüyü engelleyecek sessiz bir ortam sağlayan iyi bir yalıtıma da sahiptir. Özel tasarımları sayesinde her türlü mekana kolayca uyum sağlar. Winsa cam balkon kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü bir seçenek arayanlar için ideal bir seçimdir. İzmir Cam Balkon firması AlcaArt Dizayn Servis güvencesi, Winsa kalitesi.

winsa cam balkon izmir firma katlanir ca

İzmir de en çok tercih edilen balkon cam sistemi Winsa cam balkon sistemidir. Katlanır cam balkon 8 mm temperli camlı yada ısıcamlı olarak üretilebilir. Winsa cam balkon İzmir iklim şartları için tam uyumludur. Türkiye' nin tek kurumsal cam balkon firması Winsa. Sadece marka değil gerçek bir güvence!

Winsa Sürme Cam Balon

Winsa sürme cam balkon, son yıllarda giderek artan bir talep sürme cam balkonadır. Bu sistemler, modern bir tasarıma sahip olmanın yanı sıra pratik bir kullanım sağlar. Winsa sürme cam balkon sistemleri, pencere yada kanatların açılıp kapatılması yerine, panellerin kaydırılması ile çalışır. Bu özellik sayesinde, özellikle balkonlarda alan tasarrufu sağlar.

Winsa İzmir sürme cam balkon sistemleri, sağladığı izolasyon özellikleriyle de dikkat çeker. Dışarıdaki gürültüyü azaltarak sessiz ve huzurlu bir ortam sunar. Ayrıca, sıcaklığın korunmasına da yardımcı olur. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Winsa sürme cam balkon sistemleri, dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlüdür.

Winsa sürme cam balkon sistemleri, kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Paneller, kolayca kaydırılabilir ve düzgün bir şekilde kapanır. Bu sistemler, estetik bir görünüm sunar ve her türlü mekana kolayca uyum sağlar. Bakım gerektirmezler ve temizliği kolaydır.

Winsa sürme cam balkon sistemleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Evler, ofisler, oteller ve restoranlar gibi birçok farklı mekanda kullanılabilirler. Winsa sürme cam balkon sistemleri, hem kullanışlı hem de estetik bir çözüm arayanlar için ideal bir seçimdir.

WhatsApp Image 2023-01-23 at 15.18.52.jpeg
sürme cam balkon Teras Quartet Konfor

Winsa Cam Balkon Sistemleri

Vela Gold

Vela MAX 8-10mm

Vela MAX ısıcam

Veranda 8-10mm

Veranda ısıcam

vela-gold-cam-balkon-izmir-kesit-web.webP
winsa cam balkon vela max 8mm kesit teknik
winsa cam balkon vela max isicamli kesit teknik
winsa cam balkon veranda 8-10mm kesit teknik
veranda-cift-camli-cam-balkon-alcaart-web.webP

Winsa Sürme Cam Balkon Sistemleri

Teras 08-10mm

teras-surme-cam-kesitweb.webP

Teras Quartet ısıcam

teras-quartet4-kesit-web.webP

Winsa Cam Balkon Neden Tercih Edilmeli ?

Winsa cam balkon, pek çok nedenden dolayı tercih edilebilir. İşte bunlardan bazıları;

  • Estetik Görünüm: Winsa cam balkon, evinize modern ve şık bir görünüm katar. Camın şeffaflığı saydamlığı, doğal ışık geçirgenliği ve açık manzara sağlaması nedeniyle evinizin genel görünümüne katkıda bulunur.

  • Koruma: Winsa cam balkon, hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Temperli cam malzeme, güneş ışığının içeri girmesine izin verir, ancak yağmur, rüzgar ve diğer doğal istenmeyen faktörlerin içeri girmesini engeller.

  • Kullanım Kolaylığı: Winsa Cam balkon, kullanım kolaylığı sunar. Açılır kapama mekanizmaları sayesinde, balkonunuzu istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca, cam yüzeyleri kolayca ve rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

  • Ek Alan: Winsa cam balkon, evinize ek alan sağlar. Balkonunuzu camla kapatarak, balkon alanınızı daha fazla kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

  • Enerji Tasarrufu: Winsa Cam balkon, evinizde enerji tasarrufu sağlar. İyi izole edilmiş camlar, evinizdeki ısı kaybını azaltır ve böylece evinizin ısıtma ve soğutma faturalarını azaltır.

Tüm bunlar nedeniyle Winsa cam balkon, birçok insanın tercih ettiği bir seçenektir.

winsa sürme cam balkon teras quartet

Winsa ile
Dört Mevsimi Huzur İçinde Geçirin

AlcaArt Dizayn Sistemlerinde Şişecam Tercih Ediyor

"Şişecam, dünya çapında en yüksek kalitede cam üreten bir markadır. Winsa cam balkon imalatımızda, dünya sıralamasında ilk 3'te yer alan cam kalitesini kullanmaktayız."

bottom of page