top of page
izmir-winsa-panjur.jpeg

İzmir Otomatik Panjur Kepenk

İzmir Panjur Kepenk

cesme-panjur-kumandali.jpeg

İzmir Panjur Montaj ve Servisi - İmalat - Servis

İzmir Elektrik Motorlu 
Panjur

izmir-seffaf-panjur.jpeg

İzmir Panjur Kepenk

İzmir Panjur ve kepenk sistemleri. Otomatik ve manuel panjur sistemleri. Butonlu panjur, kumandalı panjur, ipli panjur, makaslı panjur. İzmir şeffaf panjur sistemleri. Servis güvencesi daima hızlı servis. İzmir panjur imalat ve montajı. Elektrik düzeneği dahil anahtar teslim kurulum. İzmir panjurcu arıyorsanız bize danışın. Formu doldurun yada kaydolun. Sisteme giriş yapın ve sipariş verin. 

İzmir panjur. 

İzmir Panjur ustası

İzmir panjur imalatı ve montajı. 

Güneşten koruma tam karartma ve güvenlik için ideal. Alanınızı gözler uzak tutan panjur sistemlerimiz. 

Rüzgardan koruma, alan maskeleme panjurları. mağaza ve ev için ideal alan kapatma panjurları. İzmir panjur ve kepenk sistemleri. Butonlu kumandalı yada manuel tercih edebileceğiniz panjur sistemleri. Sürekli servis garantisi.

Dıştan takma panjur. Panjuru gizleme için alan müsait olmadığında 

distan-takma-panjur-izmir.jpg
İzmir dıştan takma panjur sistemi. Kutuyu gizleme imkanı olmayan alanlarda

kullanılan bir sistemdir. İzmir de yaygın kullanılan kutulu dıştan takma panjur sistemi kumandalı ve manuel olarak kullanılabilir. İzmir Panjur sistemi. 

monoblok-panju-izmir-winsa.png

İzmir monoblok panjur. Monoblok panjur gizli kutu yapılmamış alanlarda kutuyu gizlemek için kullanılan ve pencere yada kapının direkt olarak üzerine montajlanan

bir panjur çeşididir. Yalıtımlı ve yalıtımsız iki tip kutusu bulunur. Panjur sistemi kumandalı ve manuel olarak kullanılabilir. İzmir kumandalı panjur sistemi. 

detay-panjur-izmir-winsa.jpg

İzmir gizli kutulu panjur sistemi. Detay panjur olarak adlandırılan bu sistem önceden hazırlanmış betonarme yada demir konstrüksiyon üzerine kurulmuş bir alana montajlanır. Panjur kutusu yoktur. Bu tip panjurlar modern yaşantımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. İzmir gizli kutulu panjur Kumandalı yada butonlu olarak imalat yapılır.

bottom of page