top of page

Cam Balkon Winsa Vela Max 8

vela max 8mm camlı cam balkon kesiti

Genişlik: 40 mm

Conta: Fırça Conta

Conta Sayısı: İç - Dış / Çift sıra

Kanat Araları: Alüminyum Fitil Profili

Cam Uygulamaları: 8 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam

Opsiyon: Stor perde profili

Renk: Sınırsız Renk Kartelası

Winsa Katlanır Cam Balkon 
Vela Max 8mm

Winsa'nın Vela Max Cam Balkon Sistemi, genişliği 40 mm olan kaliteli alüminyum ürünüdür. Fırça conta ile donatılmış olan Vela Max, iç ve dış tarafta çift sıralı conta ile tasarlanmıştır. Alüminyum çerçeve profili sayesinde, kanat araları sıkıca kapatabilir ve böylece hava ve su sızdırmazlığı sağlar. Vela Max, 8 mm temperli tek cam veya 24 mm temperli çift cam uygulamalarıyla birlikte gelir. Ayrıca, isteğe bağlı olarak stor perde profili de mevcuttur.

winsa vela max ısıcamlı cam balkon

Winsa Vela Max Cam Balkon Sistemi, kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Fırça conta sayesinde, hava ve su sızdırmazlığı en üst düzeyde sağlanırken, çift sıralı conta sayısı ise ek bir koruma sağlar. Alüminyum çerçeve profili, kanatların sıkıca kapatabilmesini sağlar ve böylece ürünün sızdırmazlık özelliği artar.

Sistemin cam uygulamaları, 8 mm temperli tek cam veya 24 mm temperli çift cam seçenekleriyle birlikte sunulur. Bu camlar, ürüne dayanıklılık ve güvenlik sağlar. Ayrıca, isteğe bağlı olarak stor perde profili de eklenebilir. Bu özellik, hem estetik hem de pratik bir çözüm sunar.

Winsa Vela Max Cam Balkon Sistemi, her türlü mekana uyum sağlar. Farklı ölçülerde üretilebilir özelliği sayesinde, farklı boyutlarda cam balkon için uygundur. Bu ürün, kalitesi ve dayanıklılığı ile müşteriler tarafından tercih edilen bir seçenektir. İzmir Winsa Vela Max8 tek camlı katlanır cam balkon sistemi rahat kullanılır az bakım ister. 

Neden Cam Balkon?

  • Cam balkonlar, evinize modern bir dokunuş ve ferahlık katarken aynı zamanda açık alanlarınızı korur.

  • Winsa cam balkon dört mevsim huzur sağlar. İster bahar havası, ister kışın kar manzarasını izleyin; cam balkon her mevsim keyifli bir alan sunar.

  • Cam balkonlar, mekana sadece estetik bir görünüm değil, aynı zamanda yüksek derecede fonksiyonellik de kazandırır. Ek bir alan kazandırır. 

  • Sıcak yaz günlerinde serinleyin, soğuk kış günlerinde ise korunun; Winsa cam balkon her mevsim konfor sunar.

  • Winsa katlanır cam balkon, evinizin değerini artırırken aynı zamanda yaşam kalitenizi de yükseltir.

vinsa vela max teknik 8mm

Cam Balkon Tek Cam mı? Çift Cam mı?

Winsa cam balkon sistemi Vela Max, hem 8 mm temperli tek cam hem de 24 mm temperli çift cam seçeneği sunar. Hangi seçeneğin daha iyi olduğu, kullanıcının ihtiyacına ve tercihine bağlıdır.

Tek camlı bir sistem daha ince ve hafif olabilir, bu nedenle daha estetik bir görünüme sahiptir. Ancak çift camlı bir sistem, daha yüksek derecede izolasyon sağlayarak daha fazla enerji tasarrufu yapmanızı ve daha iyi bir sızdırmazlık sağlamanızı sağlayabilir. Çift camlı sistem, daha güvenli ve dayanıklıdır ve tek cama göre daha yüksek ses yalıtımı sağlayabilir.

Bu nedenle, seçim yaparken kullanıcının ihtiyaçlarına ve beklentilerine bağlı olarak, hem tek cam hem de çift cam seçenekleri arasında bir karşılaştırma yapılabilir. Sizler için ihtiyacınıza yönelik profesyonel eksperimiz size yardımcı olacaktır.

bottom of page