top of page

İzmir Sürme Pencere Kapı

Winsa Lotus Yeni Nesil Sürme

izmir winsa lotus surme kapi.webP

Yeni Nesil Sürme Lotus

Winsa nın yenilikçi çizgisinde ürünlerini yeni mimariye uyumlu hale getirdiği son zamanların yeni gözde sürgü pencere ve kapı sistemi İzmir de en çok tercih edilen sürme pencere Lotus. Lotus Sürgü PVC pencere kapı showroomlarımızda yakından inceleyin. Zemine gömülebilir kasa yapısı yeni çağın penceresi Lotus. İzmir sürme kapı ve pencere sistemi. 

Lotus sürme sistemi Winsa’nın uzman kadrosunun uluslararası deneyimleriyle, bilinen sürme sistemlerden farklı bir bakış açısı ile tasarlanmıştır. Kanatlar kasa içine gömülü olduğu için kanatların dışarıya çıkıntısı görülmez. Farklı tasarımlar için imkan sağlayan bu kasa yapısı yeni mimari tasarımlar için ilham kaynağı oldu. 

Lotus Eksenel Sürme Sistemi

İzmir Winsa kapı ve pencere sistemi lotus, tek kanat hareketli, iki kanat hareketli, üç kanat hareketli, dört kanat hareketli şekilde imal edilebilir. Geniş açıklıklarda iyi sonuçlar veren sürme sistemi tüm mimari tasarımlarda uyum sağlıyor. İzmir Winsa Pencere müşterilerimize işlerini en iyi bizimle yapabileceklerini göstermek için olağanüstü çaba sarf ediyor, sunduğumuz özelliklerin sağladığı ayrıcalıkla memnuniyetlerini garantiye alıyoruz. İzmir Winsa Lotus sürme PVC sistemi, pencere ve kapılar hakkındaki düşüncelerimizi değiştirecek devrim niteliğinde yeni bir üründür!  Bu yenilikçi sistem, geleneksel sürme pencere ve kapılarının enerji tasarrufu avantajlarını Lotus serisinin şık ve modern tasarımıyla birleştiriyor. Kanatlar kasa içerisinde yürüdüğü için kasa tamamen zemine gömülebilir. İzmir Yeni nesil sürme sistem ile tanıştı.

izmir lotus surgu kapi profil kesidi
bottom of page