top of page
winsa-ornek-pencere-izwinsa.webP

Winsa Revotech

İzmir Kapı Ve Pencere

İzmir Winsa bayi AlcaArt Dizayn ile premium yalıtım. Yeni çağın premium penceresi Winsa Revotech 84 mm derinlik, Isı yalıtımında trend belirleme, çağdaş, ileriye dönük tasarım. Kalite ve güvenlikte öncü. Modülerliği ve yenilikçi yükseltme teknolojileri sayesinde çığır açan kişiselleştirilebilir profil renk seçenekleri ile Winsa Revotech.

winsa revotech teknik kesit sabit kanat

Revotech Kasa 

İzmir’de 84 mm genişliğinde üretilen Winsa Revotech, 7 odacıklı profil yapısı, 52 mm ye kadar çift yada üçlü cam kullanımı ve düşük ısı geçirgenlik değeri (*Uf=0,94 W/m²K) ile yüksek bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.

winsa revotech teknik kesit pencere kanat

Revotech Pencere Kanat / Kasa Teknik

İzmir Winsa Bayi Alcaart Dizayn ile yeni çağın premium penceresi. Toplam kapalı yüksekliği 12 cm olan yüksek yapılarda rahatça rüzgar yüküne dayanabilen İzmir'in en iyi yalıtım sağlayan PVC doğrama ürünü Winsa Revotech. 

winsa revotech teknik kesit kapi

Revotech Kapı Teknik

Winsa Revotech En iyisi. Yalıtımlı 7 odacıklı bir merkez sızdırmazlık sistemi Revotech ağır cam yüklerini kolayca taşır. Sistem zaten standart ekipmanda 0,94 W/(m²K) gibi olağanüstü bir Uf değerine ve dolayısıyla pasif evler için yüksek enerji gereksinimlerine ulaşmaktadır. En iyisi Winsa.

winsa revotech teknik kesit disa acilir kapi

Winsa Revotech Dışa Açılır Kapı Teknik

Winsa Revotech in dışa açılır kapı seçeneği kendine özel profili evinize farklı şık bir hava katıyor. İzmir PVC doğrama denince akla gelen ilk üretici Winsa. Plastik kalitesi kurşunsuz sağlığa zarar vermeyen materyalleri ile Winsa daima tercih ediliyor. Güvenilir PVC doğrama İzmir Winsa. 

winsa revotech detay uc camli yalitim pencere

3 Katlı ısıcam Isıcam Konfor Isıcam Sinerji

3 katlı cam veya özel fonksiyonel camların kullanımı için 52 mm kalınlığa kadar geniş cam alanı ve 3 contalı profili ile maksimum yalıtım. Opsiyonel olarak Konfor ısıcam ve Sinerji Isıcam uygulanabilir. 

Wooden Floor_edited.jpg

Kaliteli Yaşam Alanları Revotech İle Mümkün

Revotech te yüksek cam ağırlıklarının merkezi olarak düzenlenmiş çelik takviyeye güvenli yük aktarımı ağır cam yüklerini rahatça taşıyan kanatlar. Revotech temizlemesi kolay, dayanıklı ve sağlam profil imalatı ile mükemmel bir ürün. İzmir deki eviniz için en iyisi Winsa.

winsa-hatira-pencere-kapi-izmir-alcaart.webP
En Güzel Anılar

Winsa'lı Evlerde Birikir

winsa dograma ornek kurulum
Hizmet Bölgelerimiz

“İzmir Winsa profesyonel servis ve montaj hizmeti verdiğimiz İzmir semt ve bölgeleri; Winsa Güzelbahçe servis ve bayi, Güzelyalı Winsa montaj ve servisi, Bostanlı Winsa, Bornova Winsa bayi satış ve showroom, Karataş Winsa bayi, Alsancak Winsa bayi, Çeşme Winsa bayi showroom, Konak Winsa bayi, Narlıdere Winsa servis ve montaj bayi, Urla Winsa bayi, Servis ve montaj hizmeti almak için arayın."

“AlcaArt Dizayn İzmir Winsa"

Satış Sonrası Memnuniyet Garantisi

Alcaart Dizayn 30 yılı aşan sektör tecrübesi ile

satış sonrası memnuniyet garantisi.

bottom of page