top of page
izmir-winsa-bayi-alcaart-webP.webP

İzmir Winsa

Kapı Pencere 

Sistemleri

İzmir Winsa PVC kapı ve pencere sistemleri imalat ve montajı. Günümüzde en çok tercih edilen ürün olan Winsa PVC kapı ve pencereleri uzun ömürlü ve tasarım özgünlüğü ile rakiplerinden farklı. Klasikten modern çizgilere hertür mimari tasarım için uygulanabilen Winsa modelleri İzmir de en çok tercih edilen pencere sınıfında bir numara. Dayanıklı ve sağlık dostu materyallerden üretilen pencere ve kapılarımız daima eşsiz bir deneyim. 

Winsa Pencere ve kapı tüm özellikleri daha fazla öğrenmek için Tıklayın...

yeni dorado 76 logo winsa

Estetik

Yeni Dorado76 Pencere ve Kapı Sistemleri estetik ve yalıtımlı yapısının yanı sıra fütürist bir tasarım çizgisine sahiptir.

winsa revotech logo

Dayanıklı

Revotech serisi çok katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım profillere sahiptir.

winsa safir logo

Ekonomik

Sisteme özel tasarlanan damlalıklı kanat ve kendinden pervazlı kasa profili seçeneği ile iç yüzeylerde görsel bütünlük sağlar

winsa yeni safir 76 logo

Yeni Pencereniz

Türkiye’de 76 mm genişliğinde üretilen ilk ekonomik PVC profil olan Safir76 dayanıklı, yüksek binalar için rüzgar yüküne tam dayanım sağlar. Düşük ısı geçirgenliği. 

İzmir Pencere Dış Mekan

İzmir de ev sahipleri için enerji tasarruflu pencereler. Evinizin pencerelerini değiştirme vakti geldi mi? Pencereleriniz evinizin tasarrufuna katkı yapabilir. İzmir Winsa pencereler elektrik ve doğalgaz faturalarınızı düşürür. Winsa Yalıtımlı pencereler.

İzmir Kapı Dış Mekan

İzmir de ev sahipleri için enerji tasarruflu kapılar. Evinizin kapılarını değiştirme vakti geldi mi? Kapılarınız evinizin tasarrufuna katkı sağlar. İzmir Winsa kapılar elektrik ve doğalgaz faturalarınızı azaltır. Winsa Yalıtımlı kapılar. İzmir Winsa Alcaart Dizayn Sizin için en iyisini yapmaya hazırız.

winsa Yeni dorado 76 kesit detay

Winsa Dorado 76

Yeni Dorado 76 pencere kapı sistemi estetik ve yalıtımlı yapısının yanı sıra fütürist bir tasarım çizgisine sahiptir. Biribirini takip eden keski hatlara sahip kasa ve kanat yapısı ile modern cepheler ile tam uyumludur. Yalıtımın yeni adı, Dorado76 İzmir Winsa dan.

winsa revotech kesit detay

Winsa Revotech

Winsa Revotech sistemi çok katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım profile sahiptir. Revotech sistemine özel tasarlanan damlalıklı kanat kendinden pervazlı kasa seçeneği ile iç yüzeylerde tam uyum sağlar.

winsa safir kesit teknik detay

Winsa Safir

Ortamın havasını değiştiren bir Winsa klasiği İzmir Winsa'dan Safir. Estetik ve ekonomik Safir oval tasarım hatlarına sahiptir. Optimum yalıtım sağlayan Safir PVC doğrama sistemi ekonomik ve dayanıklı pencere ve kapı sistemi. Kapsamlı garantimiz her zaman içinizin rahat olmasını sağlar.

izmir-winsa-yenisafir-76-alcaart.png

Winsa Yeni Safir 76

Winsa 76 mm taban genişliğine sahip beş odacıklı sistemi Safir 76, modern tasarımı ve profillerin kusursuz uyumu fark yaratıyor. 52 mm ye kadar üçlü cam kullanımı ile yüksek bir ısı yalıtımı sağlar. İzmir in yeni penceresi Winsa Safir 76

İzmir Winsa Bayi Kapı ve Pencere Sistemleri

İzmir'de Winsa kapı ve pencere sistemleri firmamız, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmak için faaliyet göstermektedir. Şirket, yılların deneyimiyle birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

İzmir Winsa Kapı ve Pencere Sistemleri, kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunmaktadır. Özellikle, ısı yalıtımının öncelikli seçenek olduğu bölgelerde tercih edilen contalı sistem pencereler, konforlu bir yaşam sağlamaya yardımcı olur. Safir 76 yeni tasarımıyla ekonomik seriler içerisinde en önde yer almaktadır. Dorado 76 3 contalı ısı yalıtımı ile mükemmel ısı değerleri sunar. Revotech serisi üstün yalımı ile dünya lideridir. 

İzmir Winsa Kapı ve Pencere Sistemleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Özel çözümler sunulur ve müşteri ihtiyaçlarına göre değerlendirme yapılır. Ayrıca, ürünlerin montajı da profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bayi olmayan kişilerce hatalı kaçak yapılan montajlar garanti kapsamında değildir. 

Sonuç olarak, Izmir'de Winsa Kapı ve Pencere Sistemleri, kaliteli ve güvenilir çözümler sunan bir şirket olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. ısı yalıtımı için yalıtımlı pencereler ve sağlamlık açısından Winsa. Türkiyenin tek kurumsallaşan bayi ağı. Winsa güvencesi kalitesi evinize değer katar.

Winsa Kapı Pencere
Açılım Seçenekleri

izmir winsa açılım seceneği sabit

Sabit Kasa

Dekoratif amaçlı yada mecburi durumlarda kullanabileceğiniz kasa seçeneğidir. Winsa profilleri yüksek sabit kasa projelerine olanak verir.

izmir winsa açılım seceneği tek açılım

Tek Açilim

Winsa pencere için tek yöne açılım seçeneğidir. Sağa yada sola açabileceğiniz bu seçenek ile şık pencereler oluşturabilirsiniz. İzmir Winsa

izmir winsa acilim secenegi cift acilim

Çift Açilim

İzmir Winsa pencere açılım seçeneği ; çift açılım. Pencere kanadı sağa yada sola açılır. Aynı zamanda vasistas açılabilir bu sayede güvenli havalandırma sağlayabilirsiniz.

izmir winsa acilim secenegi coklu sabit

Çoklu Sabit

Winsa Dekoratif amaçlı yada mecburi durumlarda kullanabileceğiniz kasa seçeneğidir. Sınırsız sayıda yanyana gelebilir. 

izmir winsa acilim secenegi orta kayitli cift kanat pencere kapi

Çift Kanat Pencere

Winsa çift kanat pencere, orta kayıt sabit, çift kanat sağa ve sola açılır açılım seçeneği.

izmir winsa acilim secenegi orta kayit adaptorlu cift kanat kapi pencere

Adaptorlü Çift Kanat Pencere

Winsa adaptörlü çift kanat pencere. Bu seçenek ile iki kanat pencere sağa ve sola açıldığında orta direk kalmaz. Panoramik görüntü için mükemmel seçim.

Açılım Seçenekleri
izmir winsa acilim secenegi yatay pivot

Yatay Pivot Pencere

Winsa yatay pivot pencere. Mimari tarzınıza cevap verecek özel pencere açılım seneği. Modern yapılar şık görünümler elde edin.

izmir winsa acilim secenegi dikey pivot

Dikey Pivot Pencere

İzmir Winsa dikey pivot açılım pencere. Özel mimari tasarımlara cevap verebilecek modern yapılar için açılım seçeneği.

izmir winsa acilim secenegi vasistas acilim

Vasistas Açılım

Winsa adaptörlü çift kanat pencere. Bu seçenek ile iki kanat pencere sağa ve sola açıldığında orta direk kalmaz. Panoramik görüntü için mükemmel seçim.

izmir winsa acilim secenegi disa acilir cift kanat kapi pencere

Dışa Açılır Çift Kanat Kapı

Winsa adaptörlü çift kanat dışa açılır  kapı. Bu seçenek ile iki kanat kapı sağa ve sola açılır. İzmir Winsa geniş alanlar için çift kanat dışa açılır kapı.

izmir winsa acilim secenegi volkswagen surme kapi

Volkswagen Paralel Sürme

İzmir Winsa volkswagen paralel sürme kapı açılım seçeneği. Sürme kapı sistemleri içerisindeki mükemmel ısı yalıtımı ile gözde ürün.

izmir winsa acilim secenegi surme kapi pencere

Sürme Kapı

Winsa sürme kapı. Sıklıkla tercih edilen bu seçenek çift sürme yada tek sürme olarak uygulanabilir. Kullanım rahatlığı ile tercih edilen açılım seçeneği. Winsa İzmir

izmir winsa acilim secenegi ice acilir kapi pencere

İçe Açılır Kapı

İzmir Winsa Kapı açılım seçeneği içe açılır standart kapı. Sıklıkla tercih edilen kapı ürünüdür. tam güvenlikli Winsa PVC kapı.

izmir winsa acilim secenegi disa acilir kapi pencere

Dışa Açılır Kapı

İzmir Winsa Kapı açılım seçeneği dışa açılır standart kapı. Sıklıkla tercih edilen kapı ürünüdür. tam güvenlikli Winsa PVC kapı.

izmir winsa acilim secenegi ice acilir adaptorlu cift kanat kapi

İçe Açılır Çift Kanat Kapı

Winsa adaptörlü çift kanat kapı. Bu seçenek ile iki kanat kapı sağa ve sola açılır. İzmir Winsa geniş alanlar için çift kanat açılır kapı.

izmir winsa acilim secenegi surme katlanir kapi

Sürme Katlanır Kapı

Winsa nın geniş alanları açabilmek için sunduğu katlanır kapı. Katlanır PVC kapı seçeneği ile katlanır camlardan çok daha iyi yalıtım

izmir winsa acilim secenegi volkswagen paralel surme

Volkswagen Paralel Sürme

İzmir Winsa volkswagen paralel sürme kapı açılım seçeneği. Sürme kapı sistemleri içerisindeki mükemmel ısı yalıtımı ile gözde ürün.

izmir winsa acilim secenegi kaldir sur hebeschiebe hs76 kapi

Hebeschiebe HS76 Sürme Kapı

Winsa hebeşibe HS76 kaldır sür sürme kapı. Çift sürme yada tek sürme olarak uygulanabilir. Eşiksiz seçeneği mevcuttur. Winsa İzmir

bottom of page