top of page
izmir-winsa-safir-76-izwinsa-kck.webP

Winsa Safir

İzmir Kapı Ve Pencere

İzmir Winsa kapı ve pencere sistemleri. 70 mm Klasik Winsa Safir kapı ve pencere sistemleri. Yenilikçi ve sıradışı oval hatlı tasarım. Çok sayıda iç tasarım stiline olanak tanıyan geniş yelpaze kaplama renkleri tasarım olanağı. Optimum yapı ve EPDM sızdırmazlığı sayesinde en yüksek konforu sağlayan çok iyi termal parametreler. İzmir en ekonomik Winsa serisi. İklim koşullarına yüksek mukavemet. Ses yalıtımında 45dB'ye kadar akustik konforu garanti eden iyi parametreler teknik veriler. Winsa hayatı kolaylaştırır.

winsa safir teknik kesit sabit kanat

Safir Kasa Teknik Ölçüleri

İzmir Winsa ekonomik seri Safir. 70 mm genişliğinde üretilen Safir, 5 odacıklı profil tasarımı, 39 mm ye kadar çift yada üçlü cam kullanımı ile ısı ve ses yalıtımı. Çerçeveler ve kanatlar standart olarak çelik C şeklinde bir destek ile güçlendirilmiştir.

winsa safir teknik kesit pencere kanat

Safir Kasa Pencere Kanat Teknik Ölçüleri

Gerçek yalıtım ekonomi ile buluştu. Şimdi daha ekonomik. İzmir PVC kapı ve pencere sistemi safir. 70mm genişliğinde, 112 mm yüksekliğinde panoramik görüntüyü bozmayacak şekilde tasarlandı. 

winsa safir teknik kesit kapi

Safir Kasa Kapı Teknik Ölçüleri

İzmir Kapı sistemi safir 70mm taban genişliğine sahip en iyi PVC değerlerine sahip Kapı sistemidir. Ekonomik olması ile birlikte çok iyi ses ve ısı yalıtımı sağlar. Fark edilir yalıtım Winsa Safir Kapı sistemi. 70mm tabanlı sistemler içerisinde en iyisi Winsa Safir. 

winsa safir teknik kesit disa acilir kapi

Safir Kasa Dışa Açılır Kapı Teknik Ölçüleri

İzmir Kapı sistemi safir dışa açılım özelliği ile tasarımınızda ki sınırı kaldırıyor. Geniş kaplama seçenekleri aksesuar renkleri ile mimari çözümler. İzmir Winsa Kapı sistemi Safir.  3 lü cam kullanımına izin veren kanat yapısı ile 3 kat yalıtım. 

winsa-safir-pencere-kapi-izmir.webP

Modern Yalıtımlı Alanlar Winsa PVC

70 mm standart pencere sistemleri. Klasik PVC doğrama denince tasarımın yaratıcısı Winsa ile tanışın. Mimari şartlara uygun oval klasik tasarım. AlcaArt Dizayn geniş ürün yelpazesiyle size sadece yüksek kaliteyi değil, aradığınız şeyi bulmanızı sağlayacak çeşitliliği de sunuyor. İzmir Winsa en kaliteli malzemelerle, en ileri üretim teknolojileriyle ve alanında uzman ekibimizle müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Projeleriniz için destek almak için arayın.

winsa safir teknik detay

Modern Tasarım Winsa Safir

İzmir AlcaArt Dizayn Winsa, hizmetimizde kalitenin yanı sıra sağladığımız ekstra özelliklerle öne çıkmaktan gurur duyuyoruz. İşletmemizin sahip olduğu mesleki kaynaklar, hizmet sağlayan tecrübeli ekibimizle bir araya geldiğinde müşterilerimiz için faydalı bir ortam oluşturuyor. Teklif almak için bize ulaşın. Fark yaratan seçenekler fikirler.

Satış Sonrası Garanti

Daima Servis Garantisi. 2 Yıl Resmi garanti. Garanti sonrası daima servis desteği. 32 yılı aşan güvence.

bottom of page