top of page

İzmir Winsa Sürme Kapı Pencere

Ponorama HS76 Hebeschibe Sürme Kapı

izmir-surme-kapi-pencere-hs76-hebeschibe-hebesibe-izwinsa.webP

Winsa Hebeschiebe

Minimum Eşik
Maksimum Genişlik
Panoramik Görünüm

Winsa nın çağdaş kaldır sür sistemi. Ağır rüzgar yüklerine karşı en dayanıklı ürün. Maksimum koruma için Hs76 seçin. Premium özellikler ile donatılan HS76 sürme sistemi, İzmir de yüksek binaların en çok tercih ettiği sürme kapı sistemleri. Şık binaların klas seçimi. İzmir de Modern binalara değer katan hebeschibe sistemi kullanım kolaylığı ile sürme sistemler içerinde en iyisi. 

İzmir Panorama HS 76 sistemi 175 mm kasa genişliği, 8 odacık, 44 mm’ye kadar çift cam, üçlü cam üniteleri ve panel kullanımı sağlayan çıta profilleri bulunmaktadır. Eşiksiz uygulanabilir.

İzmir Winsa HS76 Hebeschiebe Sürme Pencere Kapı, Türk markası Winsa tarafından üretilen bir pencere ve kapı sistemi türüdür. "Hebeschiebe" adı, ürünün kolayca açılıp kapanmasını sağlayan benzersiz sürgülü tasarımı ifade eder. "HS76 Sürme", Türkiye'de ve dünyanın diğer bölgelerinde popüler olan ve enerji tasarruflu özellikleri ile bilinen bir pencere ve kapı sistemi türüdür.

Eşiksiz Sürme Kapı

İzmir de en çok aranan sistem winsa eşiksiz sürme kapı hs76 panorama. Kaldır sür sistem kapı, geniş alanları rahatlıkla kapatabileceğiniz en iyi sistem. Panorama HS 76 sistemi düşük eşik taleplerini 20 mm yüksekliğindeki alüminyum eşik profili ile sorunsuz karşılanmaktadır. Panorama HS 76 sürme sistemi 3 metre genişliğinde, 300 kg ağırlığında kanat yapımına olanak sağlamaktadır. Büyük ponoramik kanatlar ile tam görsel şölen. Manzaranızı bozmayın! İzmir sürme PVC kapı ve pencere sistemlerinde uzman AlcaArt Dizayn

izmir esiksiz surme kapi winsa
izmir panorama hs76 sürme kapı winsa alcaart

Winsa Sürme Kapı
Engelsiz Kapı

İzmir Winsa fiyatları ekonomik ve değerinde değerlendirme için AlcaArt Dizayn Winsa İzmir de 30 yılı aşan deneyim. Profesyonel montaj ve imalat için bizimle iletişim kurun. Winsa kurumsal daimi garantili servis ağı ile daima yanınızda. Kaldır sür kapı sistemleri içerisinde en iyisi. İzmir sürme kapı hebeschiebe sistemler için de en çok kullanılan sistem. Normal sürgülü kapıların veya PSK kapıların aksine, kaldırma ve kaydırma kapıları engelsiz geçişe izin verir ve böylece evinizde daha fazla esneklik sağlar. Kaldırma ve kaydırma elemanı ile dışarıya erişim, engelli ve yaşa uygun olacak şekilde tasarlanabilir.

İzmir Kaldır Sür Kapı pencere

İzmir de kapı ve pencere sistemlerin de ortaya çıkan yeni istek ve beklenti bugün mimarlar ve inşaatçılar için yeni zorluklar ortaya çıkarmaktadır. Geniş alanların cam kapı ve panoramik bir görüntü oluşturmasını beklyen mülk sahipleri mimarları ve inşaatçıları zorluyor. Ama bu sorun İzmir Winsa kaldır sür kapı sistemi ile ortadan kalkıyor. Büyük kanatlar 400 kg a kadar büyük kanatlar ile bu isteğiniz beklentiniz karşılanıyor. Şimdi modern tasarımlarınızda daha özgürsünüz. Winsa hebeschiebe ile Hs76 panorama kaldır sür sistemi ile hepsi mümkün. 

Winsa HS76 zeminle aynı hizada olan eşik erişilebilirliği sağlar yaşamı kolaylaştırır. Zemine gömülebilen alt kasa ile zeminde eşik yok. 

İzmir PVC kapı sistemleri kaldırma ve kaydırma sürme kapıları, sürgülü kapılar arasında birinci sınıf varyanttır. Maksimum ışık insidansı ile olağanüstü kullanım kolaylıkları ile etkileyicidir. İzmir de en çok tercih edilen üst düzey kapılar. 

 İzmir Winsa kapı ve pencere enerji tasarruflu ve dayanıklı özelliklerine ek olarak, Winsa HS76 Hebeschiebe Sürme Pencere Kapı'nın bakımı da kolaydır ve minimum bakım gerektiren temizlemesi kolay bir yüzeye sahiptir. Çeşitli boyutlarda ve renklerde mevcuttur, bu özellikler onu herhangi bir ev için çok yönlü bir seçim haline getirir. 

Verimli Enerji Tasarruf Yeni Nesil Kaldır Sür Sistemi

PVC Kapı

İzmir PVC Kapı pencere, pvc doğrama sistemleri. İzmir tüm semt ve ilçelerine servis imkanı. Proje desteği için bizi arayın. Mimari çözümler ödeme kolaylığı.

Sürme 

İzmir Pvc Sürme Kapı. yenilikçi sistemler. kolay kullanım sürekli servis desteği. PVC sürme doğrama sistemleri. 

bottom of page