top of page
izmir winsa hayatin penceresi.jpg

Winsa Dorado 76 İzmir Pencere Kapı

Yalıtımın en estetik hali yeni Dorado 76. İzmir Pencere ve kapı sistemleri fütürist yapısı ile çağdaş modern bir tasarım çizgisine sahiptir. 3 lü conta sistemi, ses, ısı, sıvı izalasyonlarına katkı sağlamaktadır. Gizli menteşe seçeneği İzmir Winsa kapı ve pencere sistemlerinde. Kasa genişliği 76 mm olan Dorado 76 yenilenmiş çizgisi ile modern binalar tasarlamanıza yardımcı oluyor. İzmir'de Winsa markasının Dorado 76 pencereleri, kaliteli ve güvenilir çözümler sunan pencerelerdir. ısı yalıtımı için tercih edilebilir ve enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca, sağlamlık ve uzun ömürlülük açısından da tercih edilebilir.

dorado 76 kasa alcaart izmir winsa

Winsa Dorado 76 Kasa Teknik

76 mm genişliğinde üretilen yeni Dorado 76 *Uw=0,98 W/m²K değeri ile yüksek ısı yalıtımı sağlamaktadır. İzmir Winsa yüksek ısı yalıtımı düşük ses geçirgenlik oranları ile İzmir' de tercih edilen bir üründür. 3 lü conta sistemi 5 li odacık sayısı ile Dorado 76 en iyisi.

dorado 76 kasa kanat1 alcaart izmir

Winsa Dorado 76 Pencere Kanat / Kasa

İzmir Winsa Profil seçeneklerini göz önünde tutarak tüm özellikleri ile müşterilerine tavsiyelerde bulunur. Yeni cephelerin gözdesi Dorado 76. Dış ve iç hava sızdırmazlığına ek olarak, merkez sızdırmazlık sistemleri ayrıca üçüncü conta, merkez sızdırmazlık seviyesi arttırır.  

dorado 76 teknik kesit kapi

Winsa Dorado 76 Kapı / Kasa Teknik

İzmir Winsa kapı pencere sistemleri Dorado 76 kapı ve pencere sistemi teknik kesiti. Kasa dahil toplam profil yüksekliği 14,3 cm olan Dorado 76 hertürlü sienklik montajı için uygun bir profildir. İzmir Wİnsa bayi ALCAart

dorado 76 teknik kesit disa acilir kapi

Winsa Dorado 76 Dışa Açılır Kapı

Winsa Dorado 76 kapı pencere sistemi, konut kapı sistemleri hem içe hem de dışa açılan versiyonlarda gelir. 3 lü cam seçeneği yanı sıra, konfor ve sinerji cam seçenekleri mevcuttur. Winsa Dorado 76 modern fütüristik PVC pencere ve kapı sistemi. 

izmir pencere kapi sistemleri ornek pencere

Yeni Modern Pencereniz

Dorado 76 İzmir bölgesinde neden tercih ediliyor?  İşlev, yapısal özellikler, yalıtım değerleri, çevre koruma veya değerin korunması olsun, hem bugünün hem de her şeyden önce yarının gereksinimlerini tam anlamıyla karşılar. Pencere ve kapı sistemi Dorado 76.

winsa dorado 76 izmir alcaart  ornek kurulum

Yüksek Alanlarda Dorado

Yeni Dorado 76 merkez sızdırmazlık sistemi, Pencere sistemlerinin tüm avantajlarını sunar. Beş odacıklı, hazneli ve 76 mm yapı derinliğine sahip bu merkez sızdırmazlık sistemi, modern tasarımın ve mükemmel profil oranlarının büyüleyici bir kombinasyonunu sunar. İzmir Winsa Pencere kapı sistemi Plastik doğrama ve sineklik.

Neden Winsa Dorado 76

Dorado 76 tercih etmeniz için; 

  • Yüksek enerji tasarrufu için yeni bir yüksek yalıtım 76 mm sistem 
    standart versiyon için tek başına Uf değeri = 1,0 W/(m²K).

  • Gelişmiş yaşam kalitesi için mükemmel gürültü koruması.

  • Daha fazla güvenlik için isteğe bağlı entegre hırsızlık koruması.

  • Sağlam ve hava koşullarına dayanıklı yüzeyler sayesinde kolay bakım.

  • Mükemmel kullanım kolaylığı ve güvenilir işlevsellik için ultra modern teknoloji. 

  • Renk olanakları, ahşap desenler.

  • Tüm PVC profillerimiz kalsiyum ve çinko bazlı kurşunsuz stabilizatörlerle üretilmektedir.

Memnuniyet Garantisi

Bakanlık onaylı garantisi ve hepsinden öncesi müşteri memnuniyet garantisi. WİNSA Dorado 76

Hizmet Bölgelerimiz

“Winsa profesyonel servis ve montaj hizmeti verdiğimiz İzmir semt ve bölgeleri; Winsa Güzelbahçe servis ve bayi, Güzelyalı Winsa montaj ve servisi, Bostanlı Winsa, Bornova Winsa bayi satış ve showroom, Karataş Winsa bayi, Alsancak Winsa bayi, Çeşme Winsa bayi showroom, Konak Winsa bayi, Narlıdere Winsa servis ve montaj bayi, Urla Winsa bayi, Servis ve montaj hizmeti almak için arayın.İzmir pimapen servisi pimapen kapı pencere"

Alcaart Dizayn Winsa Resmi Bayi

“İZMİR İN EN İYİ WİNSA BAYİ"

PROFESYONEL YAPI TADİLAT

bottom of page