top of page

İzmir Cam Balkon Servisi

Güncelleme tarihi: 1 Ara 2022

Ucuz sandığınız hizmet ve montaj sizin için büyük masraflara yol açabilir! Neredeyse her gün yaşadığımız olay, kalitesiz, amatör, ucuz yapılmış cam sistemlerinin sonu; " Lütfen bize servis verirmisiniz, yaptırdığımız kişiler ilgilenmiyor." şeklinde hayıflanma ile bitiyor ! İzwinsa İzmir Winsa firması olarak bu tarz işlerde servis hizmeti vermiyoruz. Garantili servisimizden sadece kayıtlı cari müşterilerimiz faydalanmaktadır. Amatör kişilerce doğru montaj yapılmamış bir cam balkonun düzeltilmesi bazı zamanlar mümkün olmuyor. İmalatı doğru yapılmamış bir cam balkonun tadilatı yanlış ürün seçimi dolayısı ile büyük masraflar açabiliyor. "İzmir de ucuz buldum yaptırdım" diyen çok müşterimizin cam sistemini geri söktüğümüz oldu. Cam balkon çeşitli parçalardan oluşur . Bunu müşteri bilir fakat parçaların kalitesini bilemez ! İzmir de cam balkon yaptırmak isteyen kişiler sadece güvenebilecekleri firmaları tercih etmeliler! Yaptırdığınız cam balkonun yedek parçası daha sonra bulunur mu ? Bu oldukça önemlidir. Merdiven altı imalat yapan firmalar bir daha bulamayacağınız firmalardır. Bu şahıslar şık web siteleri yaptırıp gönlünüzü çelebilirler. Fakat söz konusu geri hizmet olunca onları bir daha bulmanız mümkün olmayacak !

Seçiminizi doğru yapın !

İzmir de cam balkon yaptırmak için doğru araştırma yapın. Kullanılan alüminyum kalitesinden teker kalitesine kadar hepsi önemlidir. Alüminyum bir yıl geçmeden oksitlenip dökülmeye başlıyorsa demir alaşımlı ve hurda alüminyumdan imal edilmiş demektir.


Her Şeyin En Ucuzu ! Cam Balkonun En Ucuzu!


Şartlar sebebi ile sürekli ucuz arama alışkanlığımız bazan başımıza olmadık dertler açıyor. Çöpe atacak paranız yoksa dikkat edin!

Bize danışmaktan çekinmeyin.


Üst resimde görülen tekerlek müşterimize ait. Cam balkonunu söküp yerine kendi sistemimizi kurduğumuz bir müşterimize ait. Sadece bir yılını doldurmuş bu cam balkon sistemin tüm tekerlekleri ağır yükü kaldıramayarak kırılmış! Bazı kimseler cam balkonu ucuzlatabilmek ve müşteri bulabilmek için farklı yollar seçer. Ağır rekabet şartlarında malzemenin ucuzunu kullanmak en bilinen müşteri alma yöntemidir. Birçok kimse sadece ürünü ucuz bulduğu için yaptırmaktadır. Hata etmeyin paranızı çöpe atmayın.


Firmamız deneyimli kaliteli malzeme kullanabilmek için bazı testler uygular. Müşterimize hem kaliteyi hem de ekonomik fiyatları sunmayı ilke edindik. Uzun arge çalışmaları görmüş testleri geçmiş ürün kullanmayı tercih ediyoruz. Ekonomik olabilmesi için de elimizden geleni yapıyoruz. Doğru balkonu Kurmak için güvenilir bir firmaya ihtiyacınız varsa İzWinsa - AlcaArt Dizayn uzun yıllardır güveni sarsmadan faaliyet gösteren sayılı firmalardan biridir.


Doğru materyallerden uygun fiyatlı ürün arıyorsanız bize danışın. Cam balkon kurmak kolay bir iş değildir. Profesyonel hizmet almak için bizi arayın !

Yerinde değerlendirme, projelendirme, fikir sunma!

İzmir cam balkon firması ALCAart Dizayn ulaşmak için 0232 332 03 70 nolu telefonu arayabilirsiniz.


İzmir Cam Balkon Tamir Servisi


Eğer ürünü bahsedilen şekilde bir firmaya yaptırdıysanız tamiri astarından pahalı olabilir. Bizden servis talep ederseniz lütfen sisteme kayıt olun whatsapp hattımızdan arızanın fotoğraflarını ve kısa bilgiyi bizimle paylaşın. Operator size yardımcı olacaktır.14 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page